Wzorowa Łazienka !!!

https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/3802
Nasza Szkoła Podstawowa i Gimnazjum bierze udział w programie „Wzorowa Łazienka”. Akcja jest organizowana w celu promocji edukacji w zakresie higieny. Główną nagrodą jest remont i aranżacja/dekoracje łazienek na terenie Szkoły o wartości 30000zł. Zadaniem w Programie jest wykonanie przez uczniów prac – projektów graficznych przyjaznej łazienki w szkole „Wzorowa Łazienka”, a następnie opublikowanie na stornie internetowej w galerii szkoły i uzbieraniu jak największej liczby głosów.
Istnieją dwa rodzaje głosów: głosy standardowe oraz głosy z paragonami.
1. Oddawania głosów standardowych odbywa się w dwóch następujących bezpośrednio po sobie etapach:
W pierwszym etapie należy wybrać galerię Szkoły, na którą chce się oddać głos i kliknąć w przycisk „Zagłosuj” w galerii na stronie Internetowej, zaakceptować regulamin oraz podać adres a-mail, na który zostanie niezwłocznie wysłany przez organizatora specjalny, unikatowy kod weryfikujący.
W drugim etapie należy wpisać w dedykowane pole na stronie internetowej kod weryfikujący, który został wysłany pod podany wcześniej ( \w pierwszym etapie) adres email, po czym należy kliknąć na stronie internetowej w pole „Potwierdź głos”. Prawidłowe przepisanie kodu i podanie prawidłowych danych będzie skutkowało oddaniem ważnego głosu. Jeden głos Głosującego zapewnia Szkole 1 głos w Programie.
2. Głosy może zwiększyć liczbę oddanych głosów na rzecz Szkoły, podczas pojedynczego glosowania. Głosujący oddając 1 głos może przyznać ich 20 poprzez każdorazowe wykonanie głosowanie poprzez kliknięcie przycisk „Głosuj z paragonem” w Galerii swojej Szkoły na stornie internetowej. Warunkiem tego głosowania jest posiadanie paragonu dowodu zakupu produktów marki Domestos w okresie 1.09.2017-30.11.2017 i uzupełnienie wymaganych danych dotyczących paragonu jak i zachowanie tego paragonu do ewentualnego wglądu.

Liczba głosów Standardowych możliwa do oddania z jednego adresu email jest ograniczona do 1 na dobę.
Internauci mogą głosować na dodane do Programu i opublikowane na Stronie Internetowej Galerie z pracami
od 11.09.2017 do 30.11.2017.

PROSIMY O PAŃSTWA POMOC I ODDANIE JAK NAJWIĘCEJ GŁOSÓW NA GALERIE NASZEJ SZKOŁY.