MOC POMOCY

27 maja 2017r Fundacja „Energetyk” Trzebinia organizuje koncert MOC POMOCY, który  odbędzie się na Placu przy ul. Ochronkowej w Trzebini w godz.od 13:00 – 22:00.

 Do organizacji przyłączyła się Sołtys Wsi Czyżówka. Impreza  ma na celu integrację osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem zdrowym. Zaszczepienie wśród ludzi,  zwłaszcza dzieci, wrażliwości, szacunku, odpowiedzialności  za osoby, dla których  los był mniej łaskawy. Na scenie wystąpią podopieczni Fundacji Brata Alberta wraz z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Płokach, przedszkolaki z Gaja i Trzebini, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Czyżówce, młodzież z Liceum  w Sierszy oraz z II LO. im. K. K. Baczyńskiego z Chrzanowa. 

 Ponadto wystąpi zespół CONTRA z Czyżówki, będą pokazy sprawnościowe w wykonaniu strażaków. Z Krakowa, z Komendy Policji przybędzie Wawelek – maskotka,  aby uprzyjemnić maluchom pobyt. Odbędą się animacje dla dzieci.

 Wystąpią –  Piotr Kłeczek z  Chrzanowa, Michał Noworyta z Trzebini,  Kamila Strońska z Zagórza, młodzież i dzieci ze Szkoły Muzycznej z Chrzanowa.

Gościnnie –   gratis wystąpi Zespół Rockowy z Opola  D.O.B.S. –   Department Of Bluess Soul.

 Gwiazdą programy będzie występ  Pawła Kukiza z Zespołem. Paweł  Kukiz również wystąpi za darmo.

Podczas  Koncertu będzie można zbadać wadę postawy u dzieci,  otrzymując kartę  badania do ewentualnego  dalszego wykorzystania przez Rodzica. W czasie Imprezy będzie można zbadać poziom cukru, cholesterolu i ciśnienia. Będą dwa urządzenia rehabilitacyjne typu INNOWALK PRO dla dzieci i dorosłych, będzie można skorzystać  z nich pod okiem specjalistów podczas koncertu.

Będą różnorodne stoiska –   garmażeryjne, z rękodziełem  i inne. Swoją pomoc okazują liczni

lokalni przedsiębiorcy, a także –  Zarząd  Chrzanowskiej Izby Gospodarczej,  Burmistrz Miasta Chrzanowa, Dyrektor MOKSIR -u Chrzanów,  Burmistrz  Libiąża, Komenda Policji z Chrzanowa i Trzebini, Komenda Straży Pożarnej z Chrzanowa. 

Nad całością Przedsięwzięcia Patronat Honorowy objął  zarówno Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Starosta Powiatu Chrzanowskiego  Janusz Szczęśniak  jak i Burmistrz Miasta Trzebini Adam Adamczyk.

Jak mówi nazwa Koncertu –  MOC POMOCY  ta pomoc przejawia się już podczas prac przygotowawczych.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują za  wsparcie naszych działań.

Bardzo liczymy na Państwa. Przybądźcie  z każdego miejsca  powiatu i sąsiedztwa, zabierzcie koniecznie dzieci, pomóżcie dotrzeć do  nas osobom  niepełnosprawnym, byśmy mogli się dobrze razem bawić.  Liczymy  na Was, a  Niebo  prosimy o pogodę. 

 Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka publiczna oraz  Aukcja Na Rzecz Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Zakup Sprzętu Medycznego.
Jeśli ktoś z Państwa  chciałby nam ofiarować coś na Aukcję,  prosimy z odpowiednim wyprzedzeniem o kontakt telefoniczny –  600 115 868 lub  693 910 969, celem wprowadzenia rzeczy do niezbędnej  dokumentacji i umieszczenia informacji w Internecie.
Czekamy na Was!  Pamiętajcie  27 maja 2017 r.  Trzebinia.
DO  ZOBACZENIA!!!

Prezes Zarządu Fundacji „Energetyk”.